Często życie nas przytłacza, osacza, obezwładnia… – tak myślimy. Te myśli nakręcają spiralę coraz to trudniejszych emocji. Wszystko boli, drażni, jest nieznośne i nieprzewidywalne. Mamy dość. Strach narasta a bezsilność się rozwija, energia się zmniejsza…

Czy wiesz, że możesz zająć się tymi myślami i popracować nad emocjami? Stres zaczyna się od głowy. Nie możesz kontrolować tego, czego nie widzisz – czy wiesz o tym? A czy umiesz obserwować swoje coraz czarniejsze myśli i kolczaste uczucia, które napinają ciało.

Kurs MBSR redukujący stres, dzięki intensywnemu treningowi introspekcji, pozwala Ci zobaczyć siebie. W pełni. Z tym, co akceptujesz i tym, co wypierasz. I uważnie krok po kroku łapiesz z tym kontakt. Zaczynasz być swoim najlepszym przyjacielem. Poznajesz sam siebie – nareszcie coś więcej o sobie wiesz.

„Tylko wtedy, gdy jesteśmy wystarczająco odważni, by zgłębić ciemność, będziemy mogli poznać nieskończoną moc naszego światła” (cytat z Brene Brown „Dary niedoskonałości”)

Potrzebujesz lepiej radzić sobie ze stresem? Zmienić do niego podejście? Przestać bezradnie stać, walczyć lub się chować przed światem?

Zapraszam na 8 tygodniowy kurs MBSR,

Dorota Wojtczak

certyfikowany nauczyciel Mindfulness